Arzu Özer Sigorta

 

Hakkımızda

1977 istanbul doğumluyum. ilk orta ve lise tahsilimi İstanbul' da tamamladım. 1995-1999 Adnan menderes üniversitesi turizm işletmeciliği ve otelcilik yükseokulu lisans mezunuyum. Okul yıllarında part time olarak çeşitli yerel radyoların reklam departmanlarında sorumlu olarak çalıştım. Tiyatro çalışmaları ile ilgilendim. Turizm sektöründe; okul yıllarında staj programı dolayısı ile 3 sezon çalıştım.

Arzu Özer Sigorta; sektörde uzun yıllar profesyonel yöneticilik yapmış ve Kişiye Özel Kasko, Yaygın Paket Poliçesi, Sorumluluk Sigortaları gibi birçok ilke ve yeniliğe imza atmış Arzu ÖZER'in kurucusu olduğu Arzu Özer Sigorta Acentalığı 2008 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Birçok sektörün sigorta alanındaki ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşılamaya devam etmekte olan Arzu Özer Sigorta acentalığı; sonuç ve müşteri odaklı yaklaşımından taviz vermeyerek, geleceğinizi planlarken risk ve tehditlere karşı tüm varlıklarınızı güven altına almaya ve korumaya devam ediyor.

 

Sizi Arayalım!

Merhaba,

Size iyi hizmet verebilmemiz için size ulaşmamıza izin verin. Aklınıza takılan herhangi bir soru, yapmak istediğiniz herhangi bir işlem ya da bilgi almak istediğiniz herhangi bir konu için sizi arayalım, yada yan tarafta bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

  • ARZU ÖZER-ÖZER SİGORTA ACENTELİĞİ (E-H)
  • Adres KURTULUŞ MAH. CUMHURİYET CAD. NO: 7
  • DOĞU APT. K: 1 AYDIN
  • Telefon0 256 213 94 29
  • Faks0 256 213 94 29
  • Email:info@arzuozersigorta.com

Bizi Takip Edin

Sosyal Ağlarda Arzu Özer Sigorta.

rss in skype google