Arzu Özer Sigorta

 

KASKO
Kasko Sigortası ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına, üstelik benzersiz avantajlar ile sahip olabilirsiniz...
TRAFİK SİGORTASI
Zorunlu Trafik sigortası herhangi bir kazada diğer araç veya üçüncü şahıslara karşı verebileceğiniz hasarları güvence altına alır. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na tabi olan zorunlu bir sigorta ürünüdür.
BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), bireylerin gelir elde ettikleri dönemde düzenli olarak tasarrufta bulunmaları, yatırıma yönlendirilen tasarruflarıyla birikim oluşturmaları ve emeklilikte gelir elde etmeleri üzerine kurulmuş bir özel emeklilik sistemidir.
SAĞLIK SİGORTASI
Sağlık sigortası ile sağlık hizmeti almak için gereken işlemler sigorta şirketi ile sağlık kurumu arasında gerçekleşir, hasta ve yakınları gereksiz bürokrasi ile uğraşmak zorunda kalmaz.
KONUT SİGORTASI
Konut sigortası, evinizi yangından yıldırıma, taşıt çarpmasından hırsızlığa, hatta elektronik eşyanızın bozulması ile gelecek zarara kadar güvence altına alıyor.
İŞ YERİ SİGORTASI
İşyeri poliçesi ile hırsızlık, taşınan para, emniyeti suiistimal, İşveren mali sorumluluk, ferdi kaza, 3. şahıs mali sorumluluk, fiziki zararlar, İzolasyon eksikliği, çalışanlara ait eşyalar, eksik sigorta, geçici adres nakli, hukuksal koruma teminatları bu poliçede.
DEPREM SİGORTASI
DASK, Zorunlu Deprem Sigortası ile depremin ve deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olacağı maddi zararları, poliçenizde belirtilmiş limitler dahilinde nakit olarak karşılar. Binanız tamamen ya da kısmi olarak zarar görmüş olsa da teminat altındadır.
NAKLİYAT SİGORTASI
Nakliyat emtea sigortası, ticari malların ithal ve ihraç edilmesi veya yurt içinde taşınması esnasında uğrayacağı zararlara karşı, sigortalının mal üzerindeki para ile ölçülebilir menfaatini, poliçede yazılı teminatlar ve özel şartlar dahilinde temin eden bir sigorta türüdür.
SEYAHAT SİGORTASI
Avrupa ülkeleri vize başvurularında talep edilen seyahat sigortası ihtiyacını karşılamak amacıyla sunulan Avrupa Seyahat Sigortası ile sağlanan teminatlar Avrupa dışındaki ülkeleri de kapsayacak şekilde genişletilmiş, Yurtdışı Seyahat Sigortası poliçesi hizmetinize sunulmuştur.
 

Sizi Arayalım!

Merhaba,

Size iyi hizmet verebilmemiz için size ulaşmamıza izin verin. Aklınıza takılan herhangi bir soru, yapmak istediğiniz herhangi bir işlem ya da bilgi almak istediğiniz herhangi bir konu için sizi arayalım, yada yan tarafta bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

  • ARZU ÖZER-ÖZER SİGORTA ACENTELİĞİ (E-H)
  • Adres KURTULUŞ MAH. CUMHURİYET CAD. NO: 7
  • DOĞU APT. K: 1 AYDIN
  • Telefon0 256 213 94 29
  • Faks0 256 213 94 29
  • Email:info@arzuozersigorta.com

Bizi Takip Edin

Sosyal Ağlarda Arzu Özer Sigorta.

rss in skype google